Oferta dla szkół i nauczycieli z Polski

Począwszy od roku 2023 nasza firma rozszerza ofertę szkoleniową o kilka nowych lokalizacji poza granicami Polski. Tym samym z przyjemnością zapraszamy do zapisów i udziału w tychże kursach kadrę szkolną z naszego kraju. Oferujemy kursy własne oraz pośredniczymy pomiędzy Państwem a zagraniczną instytucją certyfikującą. Współpracujemy jedynie z zaufanymi podmiotami szkoleniowymi, w sprawdzonych przez nas lokalizacjach. Na każdym etapie (wybór kursów, zapisy, sprzedaż, przygotowanie do mobilności, udział w kursie za granicą) uczestnicy z Polski mają wsparcie naszych konsultantów w języku polskim. Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą ofertą i do kontaktu pod adresem mejlowym: info@teachersacademy.eu

Najważniejsze informacje:

Opłaty: Nasza usługa przygotowania uczestnika mobilności to koszt 250zł. Dla szkół zapisujących więcej niż 2 nauczycieli koszt wynosi 200zł/os. Oferowane kursy trwają przeważnie 7 dni i kosztują 560 EUR/os. Zarówno nasza firma jak i współpracujące instytucje zagraniczne nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. 

Certyfikacja: Każdy kurs trwa co najmniej 25 godzin lekcyjnych i zostaje to potwierdzone w odpowiednich dokumentach. Uczestnicy otrzymują świadectwo udziału od zagranicznej organizacji realizującej kurs oraz odpowiednie potwierdzenia/podpisy w dokumencie Europass.

Najbliższe kursy: